Davet Yazısı


Sayın Sektör Temsilcileri,

1. Bursa Turizm Fuarı, 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde, Merinos AKKM ve Network Fuarcılık Ltd. Şti. işbirliğinde Bursa’da gerçekleştirilecektir. Fuarla eş zamanlı olarak Bursa Valiliğinin himayelerinde,    3. Bursa Turizm Zirvesi , Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Bursa Turizm Tanıtma Birliği, TÜRSAB, GÜMTOB, BURO, BUSAT, BTÇH ve BURASDER derneklerinin destekleriyle, SKAL Bursa Kulübü koordinatörlüğünde gerçekleştirilecektir.

Zirvemize TÜRSAB Başkanı Sayın Firuz Bağlıkaya, TÜROFED Başkanı Sayın Osman Ayık, Tafed Başkanı Sayın Zeki Açıköz, TÜREB Başkanı Sayın Zeki Apalı ve ülkemizin önde gelen duayen isimleri konuşmacı olarak katılacaklardır.

İşlerimizin gelişmesi , işbirliklerinin artması, yeni pazarların oluşturulması amacıyla fuarımızda, Bursa ve şehir dışından gelen 60 firma stant açacaklardır. Ayrıca THY sponsorluğunda, Bursa Turizm Tanıtma Birliği işbirliğinde, Bursa otellerinin ev sahipliğinde, Bursa seyahat acentalarının ulaşım desteği ile yurt dışından 100 kişilik yurt dışı seyahat acenta temsilcisi fuarımıza katılarak ikili iş görüşmeleri yapacaklardır.

Fuar ve zirvemizin açılış töreni 18 Ekim 2018 saat 11:00 de Bursa protokolünün katılımı ile Merinos AKKM de gerçekleştirilecektir. Fuar etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan “Başkanlar Paneli” ise aynı gün saat 14:00 de gerçekleştirilecektir. Ayrıntılara www.turizmzirvesi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Turizmle ilgili tüm meslektaşlarımızı, basınımızı, halkımızı, öğrencileri ve turizm gönüllülerini zirve ve fuarımıza davet eder saygılarımızı sunarım.


Hasan EKER
Zirve ve Fuar Koordinatörü